Forum for Elizabeth Guttierez & very much extras


You are not connected. Please login or register

Miss.Suarez

Go down  Порака [Страна 1 of 1]

1Miss.Suarez Empty Miss.Suarez on Сре Јун 30, 2010 6:55 am

lecy*

lecy*
Нов Супер Член
Нов Супер Член
Па Сара тема и за тебе...
Колку години имаш?
Каде живееш?
Поздрав

2Miss.Suarez Empty Re: Miss.Suarez on Сре Јун 30, 2010 8:08 am

Miss.Suarez

Miss.Suarez
Нов Супер Член
Нов Супер Член
Колку години имаш?-15 години....
Каде живееш?-Во Струмица...
Поздрав-Поздрав!!... I love you

3Miss.Suarez Empty Re: Miss.Suarez on Сре Јун 30, 2010 9:03 am

- AndReJz


Супер Член
Супер Член
Дали добро е организиран форумов?

4Miss.Suarez Empty Re: Miss.Suarez on Сре Јун 30, 2010 3:39 pm

The Beautiful

The Beautiful
Admin
па вака хани..

омилен актер?
омилена актерка?
омилен филм?
омилена серија?
1001 ноќ/Ѓумуш?
Бандини/Долина на волците?
те лофкам

gottAkiss gottAkiss gottAkiss

http://elizabethmk.donut.tv

5Miss.Suarez Empty Re: Miss.Suarez on Чет Jул 01, 2010 1:29 am

lecy*

lecy*
Нов Супер Член
Нов Супер Член
Омилена држава
Омилен предмет
Омилен континент
Поздрав
Те сакам
gkisser

6Miss.Suarez Empty Re: Miss.Suarez on Чет Jул 01, 2010 2:48 am

J@Kac

J@Kac
Нов Супер Член
Нов Супер Член
Омилена песна?
Што мислиш за Слаткар?
Дали го сакаш Влат4е? flowergiver
Поздрав inloveyee!

7Miss.Suarez Empty Re: Miss.Suarez on Чет Jул 01, 2010 8:11 am

Miss.Suarez

Miss.Suarez
Нов Супер Член
Нов Супер Член
Дали добро е организиран форумов?-Дааа...


омилен актер?-Леонардо ДиКаприоо....
омилена актерка?-Кејт Винслет....
омилен филм?-Титаниик....
омилена серија?-Ангелии....
1001 ноќ/Ѓумуш?-И дветеее....
Бандини/Долина на волците?-Бандини....
те лофкам
gottAkiss gottAkiss gottAkiss -И јас тебее душооо!!!... heart heart heart icecreamer

Омилена држава-Македонија....
Омилен предмет-Англиски....
Омилен континент-Европа....
Поздрав-Позз....
Те сакам
gkisser -И јас тебе душооо!!!!.... heart heart heart heart


Омилена песна?-My heart will go on!!!!....
Што мислиш за Слаткар?-Паа убав,убаво пее...Се најубавоо!!!!....
Дали го сакаш Влат4е? flowergiver -Дааа!!!!.... heart heart
Поздрав inloveyee! -Поздрав!!!!..... heart heart

Sponsored content


Вратете се на почетокот  Порака [Страна 1 of 1]

Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот