Forum for Elizabeth Guttierez & very much extras


You are not connected. Please login or register

Оцени ја сликата од Ели!

Go down  Порака [Страна 1 of 1]

1Оцени ја сликата од Ели! Empty Оцени ја сликата од Ели! on Сре Јун 30, 2010 7:45 am

lecy*

lecy*
Нов Супер Член
Нов Супер Член
Мислам дека е јасно.Треба да поставите некоја слика од Ели ама само од Ели а другиот треба да ја оцени таа слика и да постави друга ... Јасно?

2Оцени ја сликата од Ели! Empty Re: Оцени ја сликата од Ели! on Сре Јун 30, 2010 8:53 am

- AndReJz


Супер Член
Супер Член
Јас ке ставам прв.
::
Оцени ја сликата од Ели! ElizabethGutierrez-AnaLuciaMoncana

3Оцени ја сликата од Ели! Empty Re: Оцени ја сликата од Ели! on Сре Јун 30, 2010 8:59 am

lecy*

lecy*
Нов Супер Член
Нов Супер Член
Флизура:10+++
ОблекаЧ10
Фотогеничност:10+
Слчика:
Оцени ја сликата од Ели! Photo

4Оцени ја сликата од Ели! Empty Re: Оцени ја сликата од Ели! on Сре Јун 30, 2010 10:38 am

The Beautiful

The Beautiful
Admin
Оцени ја сликата од Ели! Dzdvk7

gottAkiss

http://elizabethmk.donut.tv

Sponsored content


Вратете се на почетокот  Порака [Страна 1 of 1]

Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот