Forum for Elizabeth Guttierez & very much extras


You are not connected. Please login or register

Lady Gaga се претвори во Mr.Gaga

Go down  Порака [Страна 1 of 1]

1Lady Gaga се претвори во Mr.Gaga Empty Lady Gaga се претвори во Mr.Gaga on Сре Јун 30, 2010 9:47 am

J@Kac

J@Kac
Нов Супер Член
Нов Супер Член
Лејди Гага се прослави со својата откачена ексцентрична облека и екстремен стил на облекување што ретко кој друг би го прифатил.

И кога мислевме дека веќе видовме сè (енормно високи чизми и чевли, трикоа со нестандардни модни додатоци и футуристички фризури) и дека ништо повеќе не може да нè изненади, Лејди Гага се насочи во друга крајност.

Таа во Лондон позираше како маж за фотографот Ник Најт. Фотографиите на кои е прикажана Гага во машка облека треба да се појават во септемвриското издание на Vogue Hommes во Јапонија.
Lady Gaga се претвори во Mr.Gaga S6hu10
Lady Gaga се претвори во Mr.Gaga 211mr11
Можеби овие фотографии се по идеја на Гага, во одговор на гласините дека таа е хермафродит. Во минатото Гага имаше изјавено: „Ги сакам гласините дека имам пенис. Фасцинирана сум од нив“.

2Lady Gaga се претвори во Mr.Gaga Empty Re: Lady Gaga се претвори во Mr.Gaga on Сре Јун 30, 2010 9:55 am

- AndReJz


Супер Член
Супер Член
Е значи не би ни рекол дека е женско. Најцарска е Гага! heart

3Lady Gaga се претвори во Mr.Gaga Empty Re: Lady Gaga се претвори во Mr.Gaga on Сре Јун 30, 2010 10:00 am

The Beautiful

The Beautiful
Admin
мене ми е право машко тука...да ми даде некој слика и да ме праша ке речам дека е машко

ама ставрно е диоса... ladychears ladychears

http://elizabethmk.donut.tv

4Lady Gaga се претвори во Mr.Gaga Empty Re: Lady Gaga се претвори во Mr.Gaga on Сре Јун 30, 2010 10:36 am

lecy*

lecy*
Нов Супер Член
Нов Супер Член
И мене овде ми личе на машко

Sponsored content


Вратете се на почетокот  Порака [Страна 1 of 1]

Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот