Forum for Elizabeth Guttierez & very much extras


You are not connected. Please login or register

Како дознавте за смрта на Тоше?

Go down  Порака [Страна 1 of 1]

The Beautiful

The Beautiful
Admin
Како дознавте за смрта на Тоше?
Кој ви кажа?

Јаас се сеќавам дека имаве техничко и наставничката дојде и не праша дали го сакаме Тоше...Ние нормално рековме ДА!!И тогаш таа ни кажа дека загинал во сообраќајна несреќа..Единствено што се сеќавам е дека реков:Наставничке зошто не лажете??

http://elizabethmk.donut.tv

J@Kac

J@Kac
Нов Супер Член
Нов Супер Член
Мн беше спонтано дури не ни верував!Бев 4то одд и наставничката цела онерасположена и почна да плаче.И јас ја прашав зошто плаче и она рече дека Тоше бил во болница и дека можда ќе умрел.Сите од одд почнавме да плачеме дури и машките!Сите не пуштиа од школо зш никој не му се учеше и така...после палевме свеќи во црква.Мн го сакав! cry

Вратете се на почетокот  Порака [Страна 1 of 1]

Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот