Forum for Elizabeth Guttierez & very much extras


You are not connected. Please login or register

Влатко Илиевски

Go down  Порака [Страна 1 of 1]

1Влатко Илиевски Empty Влатко Илиевски on Чет Jул 01, 2010 4:35 am

J@Kac

J@Kac
Нов Супер Член
Нов Супер Член
Го САКАМ НАЈВЕЌЕ НА ЦЕЛ СВЕТ!
ПАНИЧНО ГО САКАМ!
rockYA xp

2Влатко Илиевски Empty Re: Влатко Илиевски on Чет Jул 01, 2010 4:40 am

- AndReJz


Супер Член
Супер Член
Јас баш и не го сакам многу Влатко. Али ок е човекот.

3Влатко Илиевски Empty Re: Влатко Илиевски on Чет Jул 01, 2010 5:05 am

J@Kac

J@Kac
Нов Супер Член
Нов Супер Член
- AndReJz напиша:
Јас баш и не го сакам многу Влатко. Али ок е човекот.
WHAT??? killl

4Влатко Илиевски Empty Re: Влатко Илиевски on Чет Jул 01, 2010 9:01 am

lecy*

lecy*
Нов Супер Член
Нов Супер Член
Го обожавам Најомилен пејач ми е ..Супер пее,има преубав глас и е многу убав ..И се најдобро мислам за него gkisser

Sponsored content


Вратете се на почетокот  Порака [Страна 1 of 1]

Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот