Forum for Elizabeth Guttierez & very much extras


You are not connected. Please login or register

Selena Gomez

Go down  Порака [Страна 1 of 1]

1Selena Gomez Empty Selena Gomez on Вто Јун 29, 2010 6:45 am

Miss.Suarez

Miss.Suarez
Нов Супер Член
Нов Супер Член
Овде поставувајте слики,видеа...И пишете што мислите за неа...Еве една слика:
Selena Gomez Ka0f4m

2Selena Gomez Empty Re: Selena Gomez on Сре Јун 30, 2010 4:23 am

- AndReJz


Супер Член
Супер Член
Обожавам филмови во кои глуме Селена! Најмногу ми се допадна еден филм каде шо она беше „пепелашка“ и филмот „Princess protection Program“ во кој глуми со нејзината пријателка Деми Ловато.

3Selena Gomez Empty Re: Selena Gomez on Сре Јун 30, 2010 7:18 am

lecy*

lecy*
Нов Супер Член
Нов Супер Член
И јас така мислам за Селена ..Ги обожавам филмовите во кои таа глуми

4Selena Gomez Empty Re: Selena Gomez on Сре Јун 30, 2010 10:39 am

J@Kac

J@Kac
Нов Супер Член
Нов Супер Член
lecy* напиша:И јас така мислам за Селена ..Ги обожавам филмовите во кои таа глуми
Мој чоек! gottAkiss

5Selena Gomez Empty Re: Selena Gomez on Сре Jул 07, 2010 7:25 pm

- AndReJz


Супер Член
Супер Член
Супер е. flowergiver

Sponsored content


Вратете се на почетокот  Порака [Страна 1 of 1]

Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот