Forum for Elizabeth Guttierez & very much extras


You are not connected. Please login or register

Објаснување!

Go down  Порака [Страна 1 of 1]

1Објаснување! Empty Објаснување! on Вто Јун 29, 2010 6:51 am

Miss.Suarez

Miss.Suarez
Нов Супер Член
Нов Супер Член
Ова е игра која служи да се забавуваме и подобро да се запознаеме.Отворете тема за кој член сакате (но не смее сам за себе) и во таа тема сите ќе му поставувате прашања на членот, за кого е посветена темата а тој ке одговара. Темата треба да биде именувана по никот на членот.

Вратете се на почетокот  Порака [Страна 1 of 1]

Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот