Forum for Elizabeth Guttierez & very much extras


You are not connected. Please login or register

J@Kac

Go down  Порака [Страна 1 of 1]

1J@Kac Empty J@Kac on Вто Јун 29, 2010 6:57 am

Miss.Suarez

Miss.Suarez
Нов Супер Член
Нов Супер Член
Еве тема за тебе:

Колку години имаш?
Каде живееш?
Поздрав... :)

2J@Kac Empty Re: J@Kac on Сре Јун 30, 2010 6:52 am

lecy*

lecy*
Нов Супер Член
Нов Супер Член
Како се викаш?
Каде живееш?
СО што помина?
Поздрав

3J@Kac Empty Re: J@Kac on Сре Јун 30, 2010 9:01 am

- AndReJz


Супер Член
Супер Член
Колку ја сакаш Еухе ( од 1 до 1000 )?

4J@Kac Empty Re: J@Kac on Сре Јун 30, 2010 3:40 pm

The Beautiful

The Beautiful
Admin
па вака хани..

омилен актер?
омилена актерка?
омилен филм?
омилена серија?
1001 ноќ/Ѓумуш?
Бандини/Долина на волците?
те лофкам

gottAkiss gottAkiss gottAkiss

http://elizabethmk.donut.tv

5J@Kac Empty Re: J@Kac on Чет Jул 01, 2010 1:27 am

lecy*

lecy*
Нов Супер Член
Нов Супер Член
Омилена држава?
Омилен континент?
Омилен предмет?
Поздрав
x3

6J@Kac Empty Re: J@Kac on Чет Jул 01, 2010 2:45 am

J@Kac

J@Kac
Нов Супер Член
Нов Супер Член
Колку години имаш?-12 ипол hooray
Каде живееш?-Скопје
Поздрав... :)Лав ју heart

Како се викаш?-Јана
Каде живееш?Скопје
СО што помина?Сите 5
Поздрав И на тебе gottAkiss

Колку ја сакаш Еухе ( од 1 до 1000 )?Пише од 1000 x3

омилен актер?Епаа Бред Пит и Питер
омилена актерка?Еуге,Лали,Селена,Мајли..
омилен филм?Продолжи понатаму,Камп Рок,Киднапираниот татко,со Стивен Сигал и Џеки Чен филмовите..
омилена серија?Ангели
1001 ноќ/Ѓумуш?1001 Ноќ
Бандини/Долина на волците?Па...Бандини
те лофкам И ја мориии x3


Омилена држава?МАКЕДОНИЈА weeeeeeeeee
Омилен континент?Па...Европа
Омилен предмет?Математика
Поздрав И на тебе chears

Sponsored content


Вратете се на почетокот  Порака [Страна 1 of 1]

Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот