Forum for Elizabeth Guttierez & very much extras


You are not connected. Please login or register

Инстант Ѕвезда * Instant Star

Go down  Порака [Страна 1 of 1]

1Инстант Ѕвезда * Instant Star Empty Инстант Ѕвезда * Instant Star on Вто Јун 29, 2010 8:53 am

- AndReJz


Супер Член
Супер Член
Инстант Ѕвезда * Instant Star Instant-zvezda-200x150
Инстант Ѕвезда "Instant Star" е канадската хит серија за тинејџери која се фокусира на музиката, и музичките натпревари.Својата премиера ја имаше на 15 септември, 2004 година, а заврши со четири снимени сезони на 26 јуни во 2008 година.Во главните улоги се појавуваат актери како Алекс Џонсон и Тим Розон.

Вратете се на почетокот  Порака [Страна 1 of 1]

Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот