Forum for Elizabeth Guttierez & very much extras


You are not connected. Please login or register

Добредојдовте во форумов!

Go down  Порака [Страна 1 of 1]

1Добредојдовте во форумов! Empty Добредојдовте во форумов! on Вто Јун 29, 2010 12:03 pm

- AndReJz


Супер Член
Супер Член
Овде постирајте го Вашето кратко претставување.
::
Здраво, Јас сум АндреЈ и имам 13 години и сум Вашиот (помошник) Админ. Забавувајте се на форумов!

2Добредојдовте во форумов! Empty Re: Добредојдовте во форумов! on Вто Јун 29, 2010 2:50 pm

The Beautiful

The Beautiful
Admin
Здраво и од мене..Јас сум Исидора имам 14 години и сум од Крива Паланка...Главен админ сум тука...Се надевам дека ке се забавуваме и дружиме..

http://elizabethmk.donut.tv

3Добредојдовте во форумов! Empty Re: Добредојдовте во форумов! on Вто Јун 29, 2010 3:04 pm

Miss.Suarez

Miss.Suarez
Нов Супер Член
Нов Супер Член
Здраво и од мене...Јас сум Сара Василева имам 15 години и сум (помошник) Админ на овој форум...Забавувајте се и бидете редовни!!!... :D

4Добредојдовте во форумов! Empty Re: Добредојдовте во форумов! on Сре Јун 30, 2010 2:34 am

lecy*

lecy*
Нов Супер Член
Нов Супер Член
Здраво и од мене јас сум Леонора имам 12 години и сум вашиот супер модератор

5Добредојдовте во форумов! Empty Re: Добредојдовте во форумов! on Сре Јун 30, 2010 7:55 am

Martiinnche*


Нов Член
Нов Член
Хеии Јас сум Мартина имам 12 години и сум од Скопје
Пс.Супер ви е форумов

6Добредојдовте во форумов! Empty Re: Добредојдовте во форумов! on Сре Јун 30, 2010 7:56 am

lecy*

lecy*
Нов Супер Член
Нов Супер Член
Фала Мартина ..Добредојде и забавувај се многу

7Добредојдовте во форумов! Empty Re: Добредојдовте во форумов! on Сре Јун 30, 2010 8:22 am

- AndReJz


Супер Член
Супер Член
Добредојдовте! iloveya

8Добредојдовте во форумов! Empty Re: Добредојдовте во форумов! on Сре Јун 30, 2010 9:18 am

The Beautiful

The Beautiful
Admin
добреодјде Мартина...се надевам дека ке се забавуваш..

http://elizabethmk.donut.tv

9Добредојдовте во форумов! Empty Re: Добредојдовте во форумов! on Сре Јун 30, 2010 10:32 am

lecy*

lecy*
Нов Супер Член
Нов Супер Член
Добредојдобте сите нови членови

Sponsored content


Вратете се на почетокот  Порака [Страна 1 of 1]

Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот