Forum for Elizabeth Guttierez & very much extras


You are not connected. Please login or register

Во МОЈ СТИЛ..

Go down  Порака [Страна 1 of 1]

1Во МОЈ СТИЛ.. Empty Во МОЈ СТИЛ.. on Вто Јун 29, 2010 12:29 pm

- AndReJz


Супер Член
Супер Член
Овде пишувајте ги Вашите избори во поле на најомилена боја, облека, јадење, пијалок, пејач/ка, актер/ка, песна, албум, филм, серија и слично.

2Во МОЈ СТИЛ.. Empty Re: Во МОЈ СТИЛ.. on Вто Јун 29, 2010 2:55 pm

Miss.Suarez

Miss.Suarez
Нов Супер Член
Нов Супер Член
Омилена боја-розева....
облека-немам омилена...
јадење-компири со стек...
пијалок-Синалко Кола...
пејач/ка-Пејач:Роберт Патинсон а пејачка:Мајли Сајрус...
актер/ка-Актерка-Мариа Еѕгениа Суарез а актер:Николас Риера....
песна-Те Перди....
албум-Hannah Montana: Best Of Both Worlds Concert...
филм-Титаник....
серија-Ангели....

3Во МОЈ СТИЛ.. Empty Re: Во МОЈ СТИЛ.. on Вто Јун 29, 2010 3:41 pm

Miss.Lanzani*

Miss.Lanzani*
Нов Член
Нов Член
Омилена боја-розева....
облека-немам омилена...
јадење-компири со стек...
пијалок-Синалко Кола...
пејач/ка-Пејач:Дарко Илиевски а пејачка:Ванеса Хаџенс...
актер/ка-Актерка-Мариана Еспосито а актер:Хуан Педро Ланзани....
песна-Донде естас....
албум-Тоше - Hardest thing...
филм-Хај скул мјузикал....
серија-Ангели....
:D

4Во МОЈ СТИЛ.. Empty Re: Во МОЈ СТИЛ.. on Вто Јун 29, 2010 3:52 pm

The Beautiful

The Beautiful
Admin
Омилена боја-зелелна
облека-немам омилена
јадење-макарони
пијалок-Сано
пејач/ка-Пејач:Тоше пејач,пејачка Селин Дион
актер/ка-Актерка-Кејт Винсет,Лео ДиКаприо,Несса Хаџинс,Зек Ефрон
песна-Во коси да ти спијам
албум-Тоше-Синот Божји
филм-Титаник
серија-Ел Зоро,El Rostro De Analia & Manana Es Para Siempre

http://elizabethmk.donut.tv

5Во МОЈ СТИЛ.. Empty Re: Во МОЈ СТИЛ.. on Сре Јун 30, 2010 3:25 am

J@Kac

J@Kac
Нов Супер Член
Нов Супер Член
Омилена боја-виолетова
облека-...
јадење-пица
пијалок-кока кола
пејач/ка-Пејач:Тоше,Слаткар,Тони Зен,Драко Илиевски,Влат4е! а пеачка:Лена,Мајли...
актер/ка-Актерка-Еуге,Лали,Мајли,Емили.. а актер:Пит,Брад Пит
песна-Мн имам
албум-...
филм-Хари Потер,Продолжи Понатаму,Киднапираниот татко,Камп Рок...
Серија:Ангели

6Во МОЈ СТИЛ.. Empty Re: Во МОЈ СТИЛ.. on Сре Јун 30, 2010 5:11 am

Miss.Uncredible

Miss.Uncredible
Нов Член
Нов Член
Омилена боја-сите .. немам омилена
облека- ...
јадење-компири со стек,хамбургер,пица ...
пијалок-кока кола
пејач/ка-Пејач: мајли сајрус,еугениа суарез,тоше проески
актер/ка-Актерка- мајли сајрус,еугениа суарез
песна- многу се
албум- многу се
филм- многу се
серија- бандини и ангели

7Во МОЈ СТИЛ.. Empty Re: Во МОЈ СТИЛ.. on Сре Јун 30, 2010 6:02 am

Ange.Vetrano


Нов Член
Нов Член
најомилена боја = виолетова и розова.
облека = фармерки,маички и др.
јадење = Макарони. :)
пијалок = Кока Кола и Фанта.
пејач/ка = Тоше,Енрике Иглесиас,Елена Ристеска,Шакира,Бијонсе,и др.
актер/ка =Питер Ланзани, актерки: Хилари Даф,Деми Ловато,Селена,Мајли,Еухе,Лали....
песна = Waka Waka,Airplanes,Californian Girls,Boys&Girls и др.
албум = па незз...многу се...
филм = Camp Rock, Lizzie McGuire и др.
серија = Ангели, и многу други.

8Во МОЈ СТИЛ.. Empty Re: Во МОЈ СТИЛ.. on Сре Јун 30, 2010 7:05 am

lecy*

lecy*
Нов Супер Член
Нов Супер Член
најомилена боја = виолетова,Сива,црна и бела
облека = фармерки,маички,фустани,капи,шалвари,мини сукни и др.
јадење = Макарони,Шпагети,Помфрит,Месо. :)
пијалок = Кока Кола,Фанта,Какао и др.
пејач/ка =Тоше,Шакира и др.
актер/ка =Питер Ланзани,Леонардо Дикаприо,Зек Ефрон актерки:Кејт,Емилиа Аттиас,Елизабет Гуттиерез,Лали Еспосито и др.
песна = има многу
албум = па незз...многу се...
филм = Титаник,Хопор (многу ги има од хорори да не ги набројувам сега сите така наапишав)и др.
серија = Ангели,Анали,Духот на Елена и многу други.

Sponsored content


Вратете се на почетокот  Порака [Страна 1 of 1]

Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот