Forum for Elizabeth Guttierez & very much extras


You are not connected. Please login or register

Пристигна и второто ПРОМО со главната улога Елизабет за филмот El Fantasma De Elena!

Go down  Порака [Страна 1 of 1]

- AndReJz


Супер Член
Супер Член
Веке е најавено и ПРОМО-Видеото од поредицата на промо видеа за серијата која повлече многу симпатии само од дознавањето на главните улоги. Во ова 2ро промо видео ги согледуваме главните карактеристика за Елена, која ја глуми Елизабет. Погледнеет го видеото и спремајте се за серијата El Fantasma De Elena!:

Вратете се на почетокот  Порака [Страна 1 of 1]

Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот