Forum for Elizabeth Guttierez & very much extras


You are not connected. Please login or register

Елизабет ги поздравува своите фанови од Македонија и Албанија!

Go down  Порака [Страна 1 of 1]

- AndReJz


Супер Член
Супер Член
Погледнете го поздравот од Елизабет специјално за фановите во македонија и Албанија.:

The Beautiful

The Beautiful
Admin
:D :D

преубавка е срце,,,а особено коа кажува Македонија :oops:

http://elizabethmk.donut.tv

Miss.Suarez

Miss.Suarez
Нов Супер Член
Нов Супер Член
The Beautiful напиша: :D :D

преубавка е срце,,,а особено коа кажува Македонија :oops:
Дааа!!!...Ја обожавааам!!!.... :D I love you

- AndReJz


Супер Член
Супер Член
Леле најсупер е.. I love you

lecy*

lecy*
Нов Супер Член
Нов Супер Член
Da najsuper e i najubava e

- AndReJz


Супер Член
Супер Член
Али ств. како што кажа Ики, колку слатко кажува Македонија.. heart

Sponsored content


Вратете се на почетокот  Порака [Страна 1 of 1]

Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот