Forum for Elizabeth Guttierez & very much extras


You are not connected. Please login or register

Духот на Елена * El Fantasma De Elena

Go down  Порака [Страна 1 of 1]

1Духот на Елена * El Fantasma De Elena Empty Духот на Елена * El Fantasma De Elena on Вто Јун 29, 2010 3:57 pm

- AndReJz


Супер Член
Супер Член
Духот на Елена * El Fantasma De Elena 2rnv3th
Ова е најновиот проект на главна улога на Елизабет. Еве го краткиот најавен синопис (преведен од мене):
Младата и убава Елена со нејзиниот татко-вдовец управуваат со еден хотел на плажата од океанот. Покриена и заштитена од љубовта на нејзиниот татко таа никогаш не го знаела значењето на вистинската љубов. Но таа набргу го исполнува нејзиното срце со љубов која ја чуствува кон Едуардо. Набргу Елена ке се приклучи кон палатата на Едуардо, во која живеат и членови од потесното семејство на него. Од една фотографија од починатата жена на Едуардо таа ке го дознае нејзиното име, а таа се викала Елена исто како неа, па тогаш на Елена и се причинува како да го живее духот на Елена (починатата жена). Се се врти околу една мистерија додека некој ке ја открие тајната на духот на Елена.

2Духот на Елена * El Fantasma De Elena Empty Re: Духот на Елена * El Fantasma De Elena on Сре Јун 30, 2010 4:37 am

The Beautiful

The Beautiful
Admin
Преубав филм ке биде..
Само да го пуштат кај нас...

http://elizabethmk.donut.tv

3Духот на Елена * El Fantasma De Elena Empty Re: Духот на Елена * El Fantasma De Elena on Сре Јун 30, 2010 5:19 am

- AndReJz


Супер Член
Супер Член
Па на Пинк се очекува да почне, а по 10 епизоди на Пинк, сигурно Сител ке го превземат.

4Духот на Елена * El Fantasma De Elena Empty Re: Духот на Елена * El Fantasma De Elena on Сре Јун 30, 2010 6:03 am

The Beautiful

The Beautiful
Admin
Дај боже..Јас одвај чекам geek

http://elizabethmk.donut.tv

5Духот на Елена * El Fantasma De Elena Empty Re: Духот на Елена * El Fantasma De Elena on Сре Јун 30, 2010 6:39 am

lecy*

lecy*
Нов Супер Член
Нов Супер Член
Едвај чекам да почне inloveyee!

6Духот на Елена * El Fantasma De Elena Empty Re: Духот на Елена * El Fantasma De Elena on Сре Јун 30, 2010 8:29 am

- AndReJz


Супер Член
Супер Член
Многу убав синопис, моите очекувања се големи. Се надевам дека и овој пат Ели нема да не разочара. inloveyee!

7Духот на Елена * El Fantasma De Elena Empty Re: Духот на Елена * El Fantasma De Elena on Сре Јун 30, 2010 8:30 am

lecy*

lecy*
Нов Супер Член
Нов Супер Член
Секако дека нема да не разочара x3

8Духот на Елена * El Fantasma De Elena Empty Re: Духот на Елена * El Fantasma De Elena on Сре Јун 30, 2010 10:08 am

The Beautiful

The Beautiful
Admin
нормално дека нема..како и секогаш она е оргинална...срца ја обожавам...и одвај чекам да ја пуштат серијата и кај нас...ниедна епизода нема да испуштам

http://elizabethmk.donut.tv

9Духот на Елена * El Fantasma De Elena Empty Re: Духот на Елена * El Fantasma De Elena on Сре Јун 30, 2010 10:40 am

lecy*

lecy*
Нов Супер Член
Нов Супер Член
Ни јас ..едвај чекам да почне hooray

Sponsored content


Вратете се на почетокот  Порака [Страна 1 of 1]

Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот