Forum for Elizabeth Guttierez & very much extras


You are not connected. Please login or register

Зошто?-Затоа!

Go down  Порака [Страна 1 of 1]

1Зошто?-Затоа! Empty Зошто?-Затоа! on Вто Јун 29, 2010 4:16 pm

- AndReJz


Супер Член
Супер Член
Јас ке поставам едно прашање а вие треба да кажето зошто и да поставите друго прашање.
Зошто обожаваш филмови?

2Зошто?-Затоа! Empty Re: Зошто?-Затоа! on Сре Јун 30, 2010 6:46 am

lecy*

lecy*
Нов Супер Член
Нов Супер Член
Затоа што ми се интересни
Зошто ја сакатЕ Ели?

3Зошто?-Затоа! Empty Re: Зошто?-Затоа! on Сре Јун 30, 2010 8:57 am

- AndReJz


Супер Член
Супер Член
Затоа што е незаменлива.
Зошто сте фан на Ангели?

4Зошто?-Затоа! Empty Re: Зошто?-Затоа! on Чет Jул 01, 2010 3:06 am

J@Kac

J@Kac
Нов Супер Член
Нов Супер Член
Зошто незнам...интересни се! icecreamer
Зошто го сакам Слаткар и Влат4е?

5Зошто?-Затоа! Empty Re: Зошто?-Затоа! on Чет Jул 01, 2010 4:25 am

- AndReJz


Супер Член
Супер Член
Затоа што Слаткар е д'бест а за Влатко нз.
Зошто неможеш да живееш без компјутер?

6Зошто?-Затоа! Empty Re: Зошто?-Затоа! on Чет Jул 01, 2010 4:27 am

J@Kac

J@Kac
Нов Супер Член
Нов Супер Член
Затоа што компјутерот е једина занимациа која можеш д ја правиш кога е досадно и интересно е!
Зошто навивам за Шпанија? hooray

7Зошто?-Затоа! Empty Re: Зошто?-Затоа! on Чет Jул 01, 2010 4:39 am

- AndReJz


Супер Член
Супер Член
Хелоу! kahaka kahaka kahaka kahaka Па они са д'бест!
Зошто Шпанија е најдобра?

8Зошто?-Затоа! Empty Re: Зошто?-Затоа! on Чет Jул 01, 2010 5:02 am

J@Kac

J@Kac
Нов Супер Член
Нов Супер Член
Затоа што растураат! bravo
Зошто постојат шмизли? smokingggg

9Зошто?-Затоа! Empty Re: Зошто?-Затоа! on Чет Jул 01, 2010 8:08 am

lecy*

lecy*
Нов Супер Член
Нов Супер Член
Затоа што ...нез

Зошто се зачленив на овој форум

10Зошто?-Затоа! Empty Re: Зошто?-Затоа! on Чет Jул 01, 2010 8:12 am

J@Kac

J@Kac
Нов Супер Член
Нов Супер Член
Зш ја сакаш Елизабет!
Зошто се викам Јана?

11Зошто?-Затоа! Empty Re: Зошто?-Затоа! on Чет Jул 01, 2010 8:14 am

lecy*

lecy*
Нов Супер Член
Нов Супер Член
Затоа што така кумот те крстил

Зошто ти е така никот

12Зошто?-Затоа! Empty Re: Зошто?-Затоа! on Чет Jул 01, 2010 8:15 am

J@Kac

J@Kac
Нов Супер Член
Нов Супер Член
Мене?Зш така ме викаат френдовите Јакац icecreamer
Зошто не постои школо за магии ко на Хари Потер? smokingggg

13Зошто?-Затоа! Empty Re: Зошто?-Затоа! on Чет Jул 01, 2010 8:19 am

lecy*

lecy*
Нов Супер Член
Нов Супер Член
Затоа што не постои магија

Зошто си с родила
lol4e

14Зошто?-Затоа! Empty Re: Зошто?-Затоа! on Чет Jул 01, 2010 8:21 am

J@Kac

J@Kac
Нов Супер Член
Нов Супер Член
Прашај ги мајка ми и татко ми! kahaka
Зошто,зошто неможам да престанам да ја слушам песната Биди Зелен?

Sponsored content


Вратете се на почетокот  Порака [Страна 1 of 1]

Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот