Forum for Elizabeth Guttierez & very much extras


You are not connected. Please login or register

2012-Крај на светот

Go down  Порака [Страна 1 of 1]

12012-Крај на светот Empty 2012-Крај на светот on Вто Јун 29, 2010 4:35 pm

Miss.Suarez

Miss.Suarez
Нов Супер Член
Нов Супер Член
Некои веруваат во тоа..Па отворив ваква тема да знам вие што мислите...Еве видеа:

https://www.youtube.com/watch?v=wxQsLLOYC7Q&feature=related

https://www.youtube.com/watch?v=jT4hrd6To2k&feature=related

https://www.youtube.com/watch?v=Nb8DUJFw70g&feature=related

22012-Крај на светот Empty Re: 2012-Крај на светот on Вто Јун 29, 2010 4:48 pm

- AndReJz


Супер Член
Супер Член
Знаеш шо? Придружи се на една група или страна на фејсбук која гласи вака:
У 2013 ке го гледам филмот „2012“ и ке се смеам. ( штета шо ја веке го гледав филмот xD ).
lol4e

32012-Крај на светот Empty Re: 2012-Крај на светот on Вто Јун 29, 2010 4:52 pm

Miss.Suarez

Miss.Suarez
Нов Супер Член
Нов Супер Член
Знам го филмот...И јас го имам гледано :D...Интересен е...Но кога ручевме баш за ова зборувавме...Дотками вели овие невремиња се случуваат често бидејќи се ближи 2012...И јас:..А што ќе се случи во 2012..И таа:..Крај на светот...И јас:..И ти веруваш ли во ова?....И таа ми рече ДА!!!...А вие?... lol4e

42012-Крај на светот Empty Re: 2012-Крај на светот on Сре Јун 30, 2010 3:46 am

lecy*

lecy*
Нов Супер Член
Нов Супер Член
Јас не верувам

52012-Крај на светот Empty Re: 2012-Крај на светот on Сре Јун 30, 2010 4:07 am

- AndReJz


Супер Член
Супер Член
И јас не верувам.

62012-Крај на светот Empty Re: 2012-Крај на светот on Сре Јун 30, 2010 8:11 am

Miss.Suarez

Miss.Suarez
Нов Супер Член
Нов Супер Член
И јас не верувам...Ама кога дотками кажа ДА...Се исплашив малку...

72012-Крај на светот Empty Re: 2012-Крај на светот on Сре Јун 30, 2010 8:13 am

lecy*

lecy*
Нов Супер Член
Нов Супер Член
А која е таа дотками

82012-Крај на светот Empty Re: 2012-Крај на светот on Сре Јун 30, 2010 8:16 am

Miss.Suarez

Miss.Suarez
Нов Супер Член
Нов Супер Член
Мојата сестра....

92012-Крај на светот Empty Re: 2012-Крај на светот on Сре Јун 30, 2010 10:19 am

The Beautiful

The Beautiful
Admin
и јас не верувам хаххаа...ставрно глупости... hooray hooray lol4e lol4e lol4e оваа само будала човек можи да поверува

http://elizabethmk.donut.tv

102012-Крај на светот Empty Re: 2012-Крај на светот on Сре Јун 30, 2010 10:25 am

J@Kac

J@Kac
Нов Супер Член
Нов Супер Член
Ма каква 2012 какви бакрачи???? kahaka

112012-Крај на светот Empty Re: 2012-Крај на светот on Сре Јун 30, 2010 10:33 am

The Beautiful

The Beautiful
Admin
J@Kac напиша:Ма каква 2012 какви бакрачи???? kahaka

lol4e lol4e lol4e lol4e lol4e

http://elizabethmk.donut.tv

122012-Крај на светот Empty Re: 2012-Крај на светот on Чет Jул 01, 2010 4:31 am

- AndReJz


Супер Член
Супер Член
Еј членови.. Светот ке се сруши во 2112. kahaka

132012-Крај на светот Empty Re: 2012-Крај на светот on Чет Jул 01, 2010 8:59 am

lecy*

lecy*
Нов Супер Член
Нов Супер Член
Глупости се овоа според мене

142012-Крај на светот Empty Re: 2012-Крај на светот on Чет Jул 01, 2010 9:47 am

- AndReJz


Супер Член
Супер Член
Епа само за да не загрижат пишуваат медиите глупости. kahaka

152012-Крај на светот Empty Re: 2012-Крај на светот on Чет Jул 01, 2010 10:54 am

The Beautiful

The Beautiful
Admin
хахах јас почнав да си ги собирам куферите за оној свет.... hooray hooray lol4e lol4e

http://elizabethmk.donut.tv

162012-Крај на светот Empty Re: 2012-Крај на светот on Чет Jул 01, 2010 12:33 pm

J@Kac

J@Kac
Нов Супер Член
Нов Супер Член
Леле ако некој верува во ова....да не кажам што е kahaka
Стварно беее!Како може во вакви глупости да верувате? killl

172012-Крај на светот Empty Re: 2012-Крај на светот on Пет Jул 02, 2010 12:06 am

lecy*

lecy*
Нов Супер Член
Нов Супер Член
И мене тоа ми е чудно како веруваат кога не е точно

Sponsored content


Вратете се на почетокот  Порака [Страна 1 of 1]

Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот