Forum for Elizabeth Guttierez & very much extras


You are not connected. Please login or register

lecy*

Go down  Порака [Страна 1 of 1]

1lecy* Empty lecy* on Сре Јун 30, 2010 3:50 am

- AndReJz


Супер Член
Супер Член
Код:
Ете тема за тебе.

2lecy* Empty Re: lecy* on Сре Јун 30, 2010 6:53 am

lecy*

lecy*
Нов Супер Член
Нов Супер Член
Па прашања?

3lecy* Empty Re: lecy* on Сре Јун 30, 2010 9:01 am

- AndReJz


Супер Член
Супер Член
Задоволна ли си од специјалниот ранг ( супер Модератор )?

4lecy* Empty Re: lecy* on Сре Јун 30, 2010 9:02 am

lecy*

lecy*
Нов Супер Член
Нов Супер Член
Da sekako deka sum zadovolna

5lecy* Empty Re: lecy* on Сре Јун 30, 2010 3:40 pm

The Beautiful

The Beautiful
Admin
па вака хани..

омилен актер?
омилена актерка?
омилен филм?
омилена серија?
1001 ноќ/Ѓумуш?
Бандини/Долина на волците?
те лофкам

gottAkiss gottAkiss gottAkiss

http://elizabethmk.donut.tv

6lecy* Empty Re: lecy* on Чет Jул 01, 2010 2:33 am

lecy*

lecy*
Нов Супер Член
Нов Супер Член
омилен актер?-Зек,Пит,Нико и др.
омилена актерка?-Емилија Аттиас,Елизабет Гутиерез и Лали Еспосито.
омилен филм?-Титаник и Хорори(многу се).
омилена серија?-Ангели,Аналиа и др.
1001 ноќ/Ѓумуш?-1001 ноќ
Бандини/Долина на волците?-Бандини
те лофкам -И Јас тебе
iloveya inloveyee! gkisser I love you x3

7lecy* Empty Re: lecy* on Чет Jул 01, 2010 2:47 am

J@Kac

J@Kac
Нов Супер Член
Нов Супер Член
Имаш ли симпатија?
Сега 7мо ќе бидеш?
Од кај си?
Што праиш во моментот?
Поздрав! gkisser

8lecy* Empty Re: lecy* on Чет Jул 01, 2010 3:48 am

lecy*

lecy*
Нов Супер Член
Нов Супер Член
Имаш ли симпатија?-Даflowergiver
Сега 7мо ќе бидеш?не 6 hooray
Од кај си? од Штипicecreamer
Што праиш во моментот?Еве седам на форумов,на феизбук и на други форуми...
Поздрав! gkisser Поздрав и на тебе ...Те сакам gkisser

Sponsored content


Вратете се на почетокот  Порака [Страна 1 of 1]

Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот