Forum for Elizabeth Guttierez & very much extras


You are not connected. Please login or register

Дали мислите дека ракометот е идеален спорт за Вас?

Go down  Порака [Страна 1 of 1]

- AndReJz


Супер Член
Супер Член
??

lecy*

lecy*
Нов Супер Член
Нов Супер Член
Да,јас така мислам и обожавам да играм ракомет

- AndReJz


Супер Член
Супер Член
Мислам дека е идеален и го обожавам.

J@Kac

J@Kac
Нов Супер Член
Нов Супер Член
Го сакам ко спорт.Али незз ние физичко никад не ираме ракомет-само фудбал,одбојка и кошарка! cool

Sponsored content


Вратете се на почетокот  Порака [Страна 1 of 1]

Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот