Forum for Elizabeth Guttierez & very much extras


You are not connected. Please login or register

Романтични Филмови.

Go down  Порака [Страна 1 of 1]

1Романтични Филмови. Empty Романтични Филмови. on Сре Јун 30, 2010 4:19 am

- AndReJz


Супер Член
Супер Член
Романтичните филмови во повеке случаи претставуваат мешавина од Романтични & Хумористични моменти, па затоа претставуваат уште еден тип од Комедиите. Дали сакате да гледате Романтични комедиии?

2Романтични Филмови. Empty Re: Романтични Филмови. on Сре Јун 30, 2010 7:40 am

lecy*

lecy*
Нов Супер Член
Нов Супер Член
Ги обожавам романтичните филмови

3Романтични Филмови. Empty Re: Романтични Филмови. on Сре Јун 30, 2010 9:11 am

- AndReJz


Супер Член
Супер Член
Да убави се.

4Романтични Филмови. Empty Re: Романтични Филмови. on Сре Јун 30, 2010 10:32 am

J@Kac

J@Kac
Нов Супер Член
Нов Супер Член
I like it! flowergiver
smokingggg

Sponsored content


Вратете се на почетокот  Порака [Страна 1 of 1]

Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот