Forum for Elizabeth Guttierez & very much extras


You are not connected. Please login or register

Вестерн. / Воени. / Црни филмови.

Go down  Порака [Страна 1 of 1]

- AndReJz


Супер Член
Супер Член
Овие три жанра се многу слични бидејки:
Вестерн - филмовите го претставуваат Дивиот запад и неговите воени карактеристики;
Воени - филмовите ги претставуваат војните кои се случиле во минатото;
Црни Филмови - го претставуваат складот на Вестерн и Воените филмови.
Дали сакате да гледате вакви филмови?

J@Kac

J@Kac
Нов Супер Член
Нов Супер Член
Да!Да!Да!

The Beautiful

The Beautiful
Admin
Да ептен...многу сакам вакви филмови а најмногу вестерн

http://elizabethmk.donut.tv

Sponsored content


Вратете се на почетокот  Порака [Страна 1 of 1]

Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот