Forum for Elizabeth Guttierez & very much extras


You are not connected. Please login or register

Брашеви/Четки

Go down  Порака [Страна 1 of 1]

1Брашеви/Четки Empty Брашеви/Четки on Вто Јун 29, 2010 11:42 am

- AndReJz


Супер Член
Супер Член
Овде поставувајте брашеви/четки за поубав дизајн на творештвата на Фотошоперите.

2Брашеви/Четки Empty Re: Брашеви/Четки on Сре Јун 30, 2010 8:04 am

lecy*

lecy*
Нов Супер Член
Нов Супер Член
ЕДИТИРАНО ОД - AndReJz:
Код:
Брашеви/четки не е текстури ( или слика )!

Вратете се на почетокот  Порака [Страна 1 of 1]

Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот