Forum for Elizabeth Guttierez & very much extras


You are not connected. Please login or register

Серијата во која главна улога е Елизабет, на листата на најгледани серии!

Go down  Порака [Страна 1 of 1]

- AndReJz


Супер Член
Супер Член
Ова се најновите информации според многу-бројните спроведени анкети и други мултимедијски материјали кои го покажуваат следниот резлутат ( El Rostro De Analia е 3та серија по гледаност во светот ):
1. The Bold and Beautiful (SAD-Estados Unidos)
2. En nombre del amor (Mexico)
3. El rostro de Analia (Estados Unidos-SAD)
4. Sortilegio (Mexico)
5. Bella Calamidades (Colombia)
6. Dona Barbara (Colombia)
7. Days our lifes (Estados Unidos-SAD)
8. Cuidado con el Angel (Mexico)
Според многу-бројните мултимедијски материјали, еден од главните фактори за големиот успех на серијата е шармантната Елизабет која ја игра главната улога. flower

lecy*

lecy*
Нов Супер Член
Нов Супер Член
Вао ..Супер heart

- AndReJz


Супер Член
Супер Член
Навистина таква серија до тогаш немав видено. Треба да биде на 1во место! hooray

lecy*

lecy*
Нов Супер Член
Нов Супер Член
Серијата е многу убава па затоа е на 3 место hooray

- AndReJz


Супер Член
Супер Член
Даааа hooray

The Beautiful

The Beautiful
Admin
- AndReJz напиша:
Навистина таква серија до тогаш немав видено. Треба да биде на 1во место! hooray

да навистина треба да биде на прво место...Зошто е единствена серија која се разликува од другите..но сепак супер е што е трета.... hooray hooray

http://elizabethmk.donut.tv

Sponsored content


Вратете се на почетокот  Порака [Страна 1 of 1]

Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот