Forum for Elizabeth Guttierez & very much extras


You are not connected. Please login or register

Најдоброто од Елизабет во теленовелите.

Go down  Порака [Страна 1 of 1]

- AndReJz


Супер Член
Супер Член
Ете некои видео-инсерти кои ја докажуваат вистинската посветеност на Елизабет во одредените улоги во некои од сериите во кои глумела. Ете прмер, а поставувајте и вие:
.

lecy*

lecy*
Нов Супер Член
Нов Супер Член

lecy*

lecy*
Нов Супер Член
Нов Супер Член
Па знае тие таму везбаат и има многу монтажи и други работи и не глумат само глумците..

- AndReJz


Супер Член
Супер Член
Да, знам но треба и ти самиот да си способен.

lecy*

lecy*
Нов Супер Член
Нов Супер Член
Е во тоа се сложувам icecreamer

Sponsored content


Вратете се на почетокот  Порака [Страна 1 of 1]

Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот