Forum for Elizabeth Guttierez & very much extras


You are not connected. Please login or register

ПРАВИЛА

Go down  Порака [Страна 1 of 1]

1ПРАВИЛА Empty ПРАВИЛА on Пон Јун 28, 2010 4:44 pm

The Beautiful

The Beautiful
Admin
1. Не навредувај друг член поради негово мислење, припадност на различна вера, сексуална определеност, ниво на сталеж или слични ствари... (бан од две недели)

2. Не пишувај пост врз пост (бан од пет дена)

3. Не навредувај ги администраторите или модераторите и почитувај го зборот кога нешто ке ти кажат! (бан од еден
месец)

4. Напад на форумов (доживотен бан)
http://elizabethmk.donut.tv

Вратете се на почетокот  Порака [Страна 1 of 1]

Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот