* Exтras & Elizabeth Guttierez *
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Forum for Elizabeth Guttierez & very much extras


You are not connected. Please login or register

Бритни Спирс лансира своја модна линија

Go down  Порака [Страна 1 of 1]

Miss.Suarez

Miss.Suarez
Нов Супер Член
Нов Супер Член

Веќе три сезони Бритни Спирс е рекламно лице на американскиот бренд за облека Candies. Но, нивната соработка сега се продлабочи, главно затоа што Бритни влезе во улогата на дизајнер.

28-годишната пејачка во соработка со Candies креираше колекција на облека и модни додатоци. Самата Бритни признала дека инспирацијата за новата колекција ја црпела од облеката за нејзината последна турнеја „Circus“.

Бритни Спирс лансира своја модна линија 21l1te0
Бритни Спирс лансира своја модна линија 2cpaob7
Бритни Спирс лансира своја модна линија 25jk0vc
Бритни Спирс лансира своја модна линија 1zftqq9
Бритни Спирс лансира своја модна линија 4sl6v7

" Колекцијата го претставува мојот личен стил. Зедов парчиња од мојата турнеја Circus и парчиња облека што ги носам секој ден. Обожавам деним, па затоа вклучив многу фармерки. Сакав да дизајнирам облека што би ја носеле и јас и моите обожаватели. Тоа ми беше најважно." Бритни за WWD

https://www.youtube.com/watch?v=HIF02kiTBpc&feature=player_embedded#!

Вратете се на почетокот  Порака [Страна 1 of 1]

Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот