* Exтras & Elizabeth Guttierez *
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Forum for Elizabeth Guttierez & very much extras


You are not connected. Please login or register

Добредојдовте во форумов!

5 posters

Go down  Порака [Страна 1 of 1]

1Добредојдовте во форумов! Empty Добредојдовте во форумов! Вто Јун 29, 2010 12:03 pm

- AndReJz


Супер Член
Супер Член

Овде постирајте го Вашето кратко претставување.
::
Здраво, Јас сум АндреЈ и имам 13 години и сум Вашиот (помошник) Админ. Забавувајте се на форумов!

The Beautiful

The Beautiful
Admin

Здраво и од мене..Јас сум Исидора имам 14 години и сум од Крива Паланка...Главен админ сум тука...Се надевам дека ке се забавуваме и дружиме..

http://elizabethmk.donut.tv

Miss.Suarez

Miss.Suarez
Нов Супер Член
Нов Супер Член

Здраво и од мене...Јас сум Сара Василева имам 15 години и сум (помошник) Админ на овој форум...Забавувајте се и бидете редовни!!!... :D

lecy*

lecy*
Нов Супер Член
Нов Супер Член

Здраво и од мене јас сум Леонора имам 12 години и сум вашиот супер модератор

Martiinnche*


Нов Член
Нов Член

Хеии Јас сум Мартина имам 12 години и сум од Скопје
Пс.Супер ви е форумов

lecy*

lecy*
Нов Супер Член
Нов Супер Член

Фала Мартина ..Добредојде и забавувај се многу

- AndReJz


Супер Член
Супер Член

Добредојдовте! iloveya

The Beautiful

The Beautiful
Admin

добреодјде Мартина...се надевам дека ке се забавуваш..

http://elizabethmk.donut.tv

9Добредојдовте во форумов! Empty Re: Добредојдовте во форумов! Сре Јун 30, 2010 10:32 am

lecy*

lecy*
Нов Супер Член
Нов Супер Член

Добредојдобте сите нови членови

Sponsored contentВратете се на почетокот  Порака [Страна 1 of 1]

Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот