* Exтras & Elizabeth Guttierez *
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Forum for Elizabeth Guttierez & very much extras


You are not connected. Please login or register

По долгото чекање, чекањето се оправда!

3 posters

Go down  Порака [Страна 1 of 1]

- AndReJz


Супер Член
Супер Член

По долгото чекање, чекањето се оправда! 1a233db9c874
Како што се донесуваа факти за тоа дека Елизабет го откажува договорот со Телемундо и се чекаше долг период за Елизабет да го потврди тоа или не, најпосле чекањето се оправда! Именно, Елизабет и откри на јавноста дека таа ке го продолжи актерството во Телемундо а веке и факт е дека таа ја добила главната улога во серијата наречена како El fantasma de Elena, именно Елена е Елизабет. Сега се очекува и најавата на серијата, но сме уверени во фактот дека Елизабет одлично ке ја изврши својата улога.

lecy*

lecy*
Нов Супер Член
Нов Супер Член

Супер едвај чекам да почне серијата

- AndReJz


Супер Член
Супер Член

И јас едвај чекам. Ке биде многу убава!

lecy*

lecy*
Нов Супер Член
Нов Супер Член

А на која програма ке почне?

The Beautiful

The Beautiful
Admin

lecy* напиша:А на која програма ке почне?

па сеа се очекува на пинк да почне а вајда после некое време сител ке ја откупи... guitar hooray

http://elizabethmk.donut.tv

lecy*

lecy*
Нов Супер Член
Нов Супер Член

Јупии..Едвај чекам hooray

Sponsored contentВратете се на почетокот  Порака [Страна 1 of 1]

Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот