* Exтras & Elizabeth Guttierez *
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Forum for Elizabeth Guttierez & very much extras


You are not connected. Please login or register

Најдоброто од Елизабет во теленовелите.

2 posters

Go down  Порака [Страна 1 of 1]

- AndReJz


Супер Член
Супер Член

Ете некои видео-инсерти кои ја докажуваат вистинската посветеност на Елизабет во одредените улоги во некои од сериите во кои глумела. Ете прмер, а поставувајте и вие:
.

lecy*

lecy*
Нов Супер Член
Нов Супер Член

lecy*

lecy*
Нов Супер Член
Нов Супер Член

Па знае тие таму везбаат и има многу монтажи и други работи и не глумат само глумците..

- AndReJz


Супер Член
Супер Член

Да, знам но треба и ти самиот да си способен.

lecy*

lecy*
Нов Супер Член
Нов Супер Член

Е во тоа се сложувам icecreamer

Sponsored contentВратете се на почетокот  Порака [Страна 1 of 1]

Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот