* Exтras & Elizabeth Guttierez *
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Forum for Elizabeth Guttierez & very much extras


You are not connected. Please login or register

Администратори и Модератори

4 posters

Go down  Порака [Страна 1 of 1]

The Beautiful

The Beautiful
Admin

Групата од администраотри и модератори се состои:

Администратор: Тhe Beautiful и - AndReJz

Помошник Администратор: Miss.Suarez

Супер Модератор : lecy*

Модератор:Miss.Lanzani*

Надгледувач:Ange.Vetrano

Портал уредувач:J@Kac

Се надевам дека добро ке си ги вршат функциите...Оние кои не ги вршат добро ке бидат отстранети...А кога ке го зголемиме бројот на членов на форумот ке имаме голема потребност за уште членово со тоа ке ставиме и уште членови од наведените групи...Последната промена е направена од The Beautiful на Сре Јун 30, 2010 4:19 am. Мислењето е променето 1 пати

http://elizabethmk.donut.tv

- AndReJz


Супер Член
Супер Член

Засега се добри функциите, а со регистрирање на нови членови ке можат да се дадат и други функции.

J@Kac

J@Kac
Нов Супер Член
Нов Супер Член

А јас како да ставам новости а нема портал?Треба во темата Новости? :D

The Beautiful

The Beautiful
Admin

бидејќи сега се отвори портал новости во нив ке поставуваш.

http://elizabethmk.donut.tv

lecy*

lecy*
Нов Супер Член
Нов Супер Член

А јас ако треба на некој да избришам мислење или некоја тема или да заклучам како да го сторам тоа hmz

The Beautiful

The Beautiful
Admin

коа ке влезеш во темата најдоле имаш се...!! ki6er

http://elizabethmk.donut.tv

J@Kac

J@Kac
Нов Супер Член
Нов Супер Член

Само јас треба да поставувам портал новсти?Зш видов Мисс.Суарез ставила! hmz

Sponsored contentВратете се на почетокот  Порака [Страна 1 of 1]

Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот