* Exтras & Elizabeth Guttierez *
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Forum for Elizabeth Guttierez & very much extras


You are not connected. Please login or register

Духот на Елена * El Fantasma De Elena

3 posters

Go down  Порака [Страна 1 of 1]

1Духот на Елена * El Fantasma De Elena Empty Духот на Елена * El Fantasma De Elena Вто Јун 29, 2010 3:57 pm

- AndReJz


Супер Член
Супер Член

Духот на Елена * El Fantasma De Elena 2rnv3th
Ова е најновиот проект на главна улога на Елизабет. Еве го краткиот најавен синопис (преведен од мене):
Младата и убава Елена со нејзиниот татко-вдовец управуваат со еден хотел на плажата од океанот. Покриена и заштитена од љубовта на нејзиниот татко таа никогаш не го знаела значењето на вистинската љубов. Но таа набргу го исполнува нејзиното срце со љубов која ја чуствува кон Едуардо. Набргу Елена ке се приклучи кон палатата на Едуардо, во која живеат и членови од потесното семејство на него. Од една фотографија од починатата жена на Едуардо таа ке го дознае нејзиното име, а таа се викала Елена исто како неа, па тогаш на Елена и се причинува како да го живее духот на Елена (починатата жена). Се се врти околу една мистерија додека некој ке ја открие тајната на духот на Елена.

The Beautiful

The Beautiful
Admin

Преубав филм ке биде..
Само да го пуштат кај нас...

http://elizabethmk.donut.tv

- AndReJz


Супер Член
Супер Член

Па на Пинк се очекува да почне, а по 10 епизоди на Пинк, сигурно Сител ке го превземат.

The Beautiful

The Beautiful
Admin

Дај боже..Јас одвај чекам geek

http://elizabethmk.donut.tv

lecy*

lecy*
Нов Супер Член
Нов Супер Член

Едвај чекам да почне inloveyee!

- AndReJz


Супер Член
Супер Член

Многу убав синопис, моите очекувања се големи. Се надевам дека и овој пат Ели нема да не разочара. inloveyee!

lecy*

lecy*
Нов Супер Член
Нов Супер Член

Секако дека нема да не разочара x3

The Beautiful

The Beautiful
Admin

нормално дека нема..како и секогаш она е оргинална...срца ја обожавам...и одвај чекам да ја пуштат серијата и кај нас...ниедна епизода нема да испуштам

http://elizabethmk.donut.tv

lecy*

lecy*
Нов Супер Член
Нов Супер Член

Ни јас ..едвај чекам да почне hooray

Sponsored contentВратете се на почетокот  Порака [Страна 1 of 1]

Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот