* Exтras & Elizabeth Guttierez *
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Forum for Elizabeth Guttierez & very much extras


You are not connected. Please login or register

Вестерн. / Воени. / Црни филмови.

3 posters

Go down  Порака [Страна 1 of 1]

- AndReJz


Супер Член
Супер Член

Овие три жанра се многу слични бидејки:
Вестерн - филмовите го претставуваат Дивиот запад и неговите воени карактеристики;
Воени - филмовите ги претставуваат војните кои се случиле во минатото;
Црни Филмови - го претставуваат складот на Вестерн и Воените филмови.
Дали сакате да гледате вакви филмови?

J@Kac

J@Kac
Нов Супер Член
Нов Супер Член

Да!Да!Да!

The Beautiful

The Beautiful
Admin

Да ептен...многу сакам вакви филмови а најмногу вестерн

http://elizabethmk.donut.tv

Sponsored contentВратете се на почетокот  Порака [Страна 1 of 1]

Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот